מקרקעין ונדל"ן

למשרד ניסיון עשיר, רב-תחומי ומקיף בייצוג קבוצות רכישה, חברות, מוסדות פיננסים, יזמים פרטיים וקבלנים במגוון עסקאות בתחומי הבניה למגורים, פרויקטים של נדל"ן מניב, יזמיות רחבות, השבחות מקרקעין, קניונים ומרכזי קניות, מלונאות, משרדים, עסקאות משותפות, רכישת חברות נדל"ן בארץ ובחו"ל, עסקאות קומבינציה ותמורות, קבוצות יחידים ושאר עסקאות מורכבות, בין בקרקעות פרטית ובין בקרקעות מינהל. המשרד מלווה את הלקוחות בכל שלבי העסקאות: החל משלבי בדיקת הנאותות הקודמים לעסקאות רכישה, רכישת נכס המקרקעין, דרך ליווי הליכי תכנון, לרבות הכנת תוכניות בנין עיר, ליווי הבניה וההתקשרות עם מתכננים וגופי ביצוע שונים, המשך בליווי מכירה והשכרה של הדירות או היחידות המסחריות, וליווי מערכת היחסים המשפטית עם הרוכשים והשוכרים, או לחלופין ייצוג הלקוח במכירה של הפרויקט או חלקים ממנו. באמצעות המשרד יכול גם הלקוח לבצע את מלוא עסקת היזמות מתחילה ועד סוף: החל מרכישת המקרקעין, תחשיבי כדאיות, מימון מלא, תכנון מלא, הוצאת היתרים, בניית הפרויקט ושיווקו והכל במעטפת אחת שמביאה בחשבון את מלוא השיקולים הרלוונטיים ללקוח מתוך הבנה של תכליתה העסקית של העסקה וזאת מתוך היות אנשי המשרד יזמים בפני עצמם. למותר לציין כי המשרד גם מתמחה בהיבטי הרישום של עסקאות וכן בכלל שאלות המיסוי הנובעות מעסקאות מקרקעין לרבות תכנון וטיפול בהיבטי מיסוי מקרקעין המתעוררים בעסקאות. כמו כן, כמתחייב מהתקופה, למשרד ניסיון והתמחות מיוחדת בתחום ההתחדשות העירונית ("פינוי בינוי" , תמ"א 38" ו"עיבוי") וזאת בין היתר, לאור יזמות תמ"א של המשרד בהיקפים של מאות יחידות דיור, והוא מעניק שירותים משפטיים בתחום זה הכוללים הן את היבטי התכנון והבניה והן את הקשור והכרוך בהתקשרויות עם דיירים, הרשויות השונות ובהוצאה לפועל של הפרויקטים. משרדנו מייצג בתחום זה הן יזמים והן דיירים שמעוניינים להתקשר עם יזמים בפרויקטים מסוג זה.

תכנון ובניה

משרדנו מספק ללקוחותיו, מגוון רחב של שירותים בתחום התכנון והבניה. החל בליווי הליכי תכנון ובניה מורכבים על כל שלביהם, אישור תכניות בנין עיר, שינויי יעוד והפשרות קרקע, ניצול קרקע מקסימלי, טיפול בהיטלי השבחה מופרזים, הוצאת היתרי בניה, תעודות אכלוס ותעודות גמר. כמו כן אנו עוסקים בליטיגציה בתחום התכנון והבניה – לרבות הופעה וייצוג בפני מוסדות התכנון השונים, ועדות הערר, ובפני בתי-המשפט בכל הערכאות, לרבות בתי המשפט, בוררויות וכן דיני תורה.

ליטיגציה

למשרד ניסיון רב בטיפול בתיקי ליטיגציה גדולים ומורכבים וייצוג לקוחות בכל הערכאות והגופים השיפוטיים והמעין שיפוטיים (בתי משפט, דיני תורה, ועדות ערר, ועדות תכנון ובנייה, בוררויות, גישורים, וכו') בעיקר בתחום הנדל"ן על תת תחומיו בהיקפים נרחבים.